Σας ενημερώνουμε ότι η τελετή καθομολόγησης αποφοίτων των Προπτυχιακών Προγραμμάτων Σπουδών της Σχολής Ανθρωπιστικών Επιστημών και η απονομή πτυχίων έχει προγραμματιστεί να πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 23 Ιουλίου 2015 και ώρα 19:30 στο Θέατρο «Μελίνα Μερκούρη» της Ρόδου.

Συνημμένα σας αποστέλλουμε τις ΑΙΤΗΣΕΙΣ για τη συμμετοχή στην ορκωμοσία καθώς και το Έντυπο Ωφελούμενου Αποφοίτησης του γραφείου ΔΑΣΤΑ. Οι αιτήσεις μπορούν να σταλούν είτεμέσω mail (vergoti@aegean.gr), είτε μέσω φαξ (22410 99309), είτε απευθείας στη Γραμματεία.

Η διάρκεια υποβολής των αιτήσεων είναι από τη Δευτέρα 6 Ιουλίου 2015 μέχρι και τη Δευτέρα 13 Ιουλίου 2015.

Οι αιτήσεις βρίσκονται αναρτημένες και στη σελίδα του Πανεπιστημίου (rhodes.aegean.gr) και στη σελίδα του Τμήματος Μεσογειακών Σπουδών (www.rhodes.aegean.gr/tms/ με την ένδειξη ΑΡΧΙΚΗ, ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ).

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων

Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Αίτηση Πτυχίου 1 | Αίτηση Πτυχίου 2 | Εντυπο ωφελούμενου ΔΑΣΤΑ

Κατερίνα Βεργωτή