Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ξεκινάει η διαδικασία υποβολής αιτήσεων για το Πρόγραμμα «Πρακτικής Άσκησης Φοιτητών/τριών του Τμήματος Μεσογειακών Σπουδών του Πανεπιστημίου Αιγαίου- ΕΣΠΑ 2014-2020.

Καλείστε να υποβάλλεται ηλεκτρονικά στο παρακάτω email την συνημμένη αίτηση το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 8 Απριλίου 2019.

H πρακτική άσκηση των φοιτητών/τριών θα πραγματοποιηθεί κατά τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο 2019.

Εmail για αποστολή αίτησής:

1. gpa4@aegean.gr

Σας προσκαλούμε σε ενημέρωση από την Τμηματικά Υπεύθυνη του Τμήματος για το πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης Φοιτητών/τριών ΤΜΣ– ΕΣΠΑ 2014-2020, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια κα Γεωργαλλίδου Μαριάνθη και την υπεύθυνη του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης κα Τσαμπίκα Ορφανίδη την Δευτέρα 1 Απριλίου 2019 και ώρα 12.45 στην αίθουσα «ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΔΗΣ» (ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ 2- ΦΟΥΑΓΙΕ) που βρίσκεται στο κτήριο Κλεόβουλος.

Ώρες συνεργασίας με το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης:

Δευτέρα – Τρίτη – Παρασκευή 09.00 π.μ -11.00 π.μ.

Αίτηση Πρακτικής Άσκησης