Όργανα Διοίκησης του Τμήματος είναι η Συνέλευση και ο Πρόεδρος.

Πρόεδρος: Αικατερίνη Φραντζή, Καθηγήτρια
Αναπληρώτρια Προέδρου: Παναγιώτης Κουσούλης, Αναπληρωτής Καθηγητής

Μέλη Συνέλευσης:

Α. Καθηγητές και Λέκτορες

  1. ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΙΝΤΖΗΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  2. ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΪΜΕΝΗΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΓΚΛΙΒΕΡΑΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  5. ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΝΤΖΟΛΑ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
  6. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΡΑΝΤΖΗ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ
  7. ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΡΔΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ
  10. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΕΦΑΛΑ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
  11. ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΟΥ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
  12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΝΩΛΗ, ΕΠΙΚΟΥΡΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
  13. ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΤΑΛΗΣ, ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  14. ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΝΙΚΟΛΟΥ, ΕΠΙΚΟΥΡΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
  15. ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΡΙΜΠΗΣ, ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

 

  • Σε άδεια ανατροφής τέκνου βρίσκεται ο κ. Γεώργιος Κοτζόγλου, Επίκ. Καθηγητής του ΤΜΣ από 25.09.2018 έως 24.06.2019 (Πράξη Πρύτανη 4485/12.06.2018)
  • Σε επιστημονική άδεια θα βρίσκεται κ. Εμμανουήλ Στεφανάκης, Αναπλ. Καθηγητής του ΤΜΣ από 01.11.2018 έως 28.09.2019 (Πράξη Πρυτάνισσας Α.Π. 9722/02.10.2018)
  • Σε επιστημονική άδεια βρίσκεται κ. Ιωάννης Σακκάς, Καθηγητής του ΤΜΣ από 11.02.2019 έως 30.06.2019 (Πράξη Αντιπρύτανη Α.Π. 15457/18.12.2018)
  • Σε άδεια άνευ αποδοχών βρίσκεται η κα Ανδρονική Δριβαλιάρη, Λέκτορας του ΤΜΣ από 12.02.2019 έως 19.04.2019 (Πράξη Αντιπρύτανη Α.Π. 1534/11.02.2019)

 

Εκπρόσωπος Ε.Τ.Ε.Π.

  • Τακτικό μέλος: ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ

Εκπρόσωπος Ε.Ε.Π.

  • Τακτικό μέλος: ΙΜΠΡΑΗΜ ΦΑΝΤΕΛ

Εκπρόσωπος Ε.ΔΙ.Π.

  • Τακτικό μέλος: ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΖΑΡΡΑΣ

Εκπρόσωποι Προπτυχιακών Φοιτητών/τριών

Δεν έχουν ορισθεί

Εκπρόσωποι Μεταπτυχιακών Φοιτητών/τριών & Υποψήφιων Διδακτόρων

  • Tακτικό μέλος: ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ / Αναπληρωματικό μέλος: ΜΙΧΑΗΛ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ